Kas mes esame

UAB Lite Idea – įmonė gaminanti ir prekiaujanti šiuolaikiškais šviestuvais, avarinio apšvietimo įranga, apšvietimo valdymo sistemomis, gaisro ir dujų nuotėkio aptikimo įranga ir pastatų automatika. Dirbame su klientais ir partneriais Lietuvoje, Baltarusijoje, Lenkijoje, Vokietijoje ir Skandinavijos šalyse. Nuolat plečiame savo asortimentą ir siūlome didelę įvairovę apšvietimo įrangos bei šviestuvų namams, biurams, pramonei ar lauko erdvej. Prekių asortimentą sudaro modernūs, ilgaamžiški, stilingi ir praktiški šviestuvai, kurie džiugins Jus ne tik patogumu, bet savo elegancija ir išbaigtumu lengvai taps išskirtine interjero detalė. 


Prekių asortimentą sudaro - kruopščiai, specialistų atrinkti ir laiko patikrinti kokybiški šviestuvai, kurių gamintojai – pasaulyje plačiai žinomi dėl savo išskirtinės kokybės bei ilgametės patirties šviestuvų bei apšvietimo įrangos gamyboje. Kad užtikrintume, jog kiekvienas šviestuvas atitinka jam skirtus reikalavimus bei standartus, mes bendradarbiaujame tik su patikimais tiekėjais, o parduodamos prekės turi kokybę įrodančius identifikacijos sertifikatus.


Mūsų įmonėje dirba tik savo srities profesionalai, todėl galime ir norime Jums padėti pasirinkti tokį gaminį, kuris labiausiai atitiks Jūsų poreikius ir lūkesčius, techninius sprendimus. Mūsų komanda sudaro kvalifikuoti ir didelę patirtį turintis apšvietimo specialistai, kurie padės Jums sukurti elektrotechnikos, apšvietimo, silpnų srovių, protingo namo projektą, konsultuos dėl geriausių pasirinkimų ir atsakys į Jums rūpimus klausimus. 


Mūsų prekes ir paslaugas rinktis verta, nes:

Esame profesionalai, turintys didelę patirtį šviestuvų gamyboje ir prekyboje. Esame paruošę ir įgyvendinę daug sudėtingų projektų. Visi projektai padaryti laiku ir kokybiškai. Turime patirties dirbant su užsienio užsakovais.

Turime nuosavas dirbtuves. Techninės galimybės leidžia sukurti bet kurių išmerų, spalvos ir formos unikalų gaminį pritaikytą esamam patalpų išdėstymui.

Visada stengiames išlaikyti geriausią kainos ir kokybės santykį, todėl kiekvienas klientas turi galimybę pasirinkti labiausiai jam tinkamą produktą. Esame lankstūs ir lojalūs visiems mūsų klientams.

Gamyboje siekiame tik aukščiausios kokybės  ir standartų. Dirbame su patikimais ir profesionaliais partneriais, kurie naudoja naujausias technologijas apšvietimo srityje, todėl gaminiai atitinka Jūsų lūkesčius.

Mes džiaugiamės, kad Jūs vertinate kokybę ir stengiamės greitai ir patogiu Jums laiku pristatyti gaminius. Nemokamas pristatymas, nuolaidos pastoviems klientams, garantija ir malonios staigmenos kiekvienam pasirinkusiam Lite idea.

Kartais ir atsitiktinis susitikimas yra naujų ir vertingų atradimų pradžia. Mes nuolat nuoširdžiai ieškome galimybių susitikti ir pabendrauti su bendraminčiais.. Pastoviai organizuojami susitikimai. Lite idea darbuotojai džiaugiasi, kad bendravimas su bičiuliais lydi naujas žinias, teigiamas emocijas ir atradimus.